Facebook Mobil indir

Ücretsiz Facebook indir
15 Mart 2018
Facebook Hesabını Tamamen Silme – Kapatma
12 Mayıs 2018

Facebook Mobil indir

Facebook Mobil İndir

Facebook Mobil, dünyanın en çok kullanıcıya sahip olan sosyal mecrasının mobil uygulaması olarak göze çarpmaktadır. Dünya da yaklaşık 2 milyara hitap eden bu sosyal platform, aklınıza gelebilecek her türlü bireysel ve kurumsal işleri yürütebilmeniz amacıyla farklı hizmetlere ve özelliklere sahiptir.

Yani bireysel bir kullanıcıdan ticari bir kullanıma kadar her türlü işlerinizi yürütebileceğiniz Facebook mobil indir telefonunuzdan da bu işleri kolay ve akıcı bir şekilde yapabilmenize olanak tanıyor.

Durum güncellemelerinden fotoğraf ve video paylaşımlarına kadar bireysel her türlü aktivitenizde yanı başınızda olan uygulama, bunun haricinde ticari kullanım alanları için de sizlere büyük özellikler vaat etmektedir. Ticari amaçla oluşturulan sayfa ve gruplarınızla ilgilenebilir, istatistiksel verileri kontrol edebilir, takipçilerinizle iletişime geçebilir, hatta yeni kampanyalarınızdan bile haberdar edebilirsiniz.

Ticari Kullanım İçin Birebir Mobil Uygulama

Bunun yanı sıra bu uygulama vasıtasıyla hizmetinizin ya da ürününüzün reklamını yapabilir, reklam kriterlerinizi ve hedef kitlenizi ayarlayabilir, işinizi büyütmek için her ne gerekiyorsa bu uygulama vasıtasıyla yerine getirebilirsiniz.

Oldukça geniş bir yelpaze de hizmet veren Facebook mobil indirmek ise tamamen ücretsizdir. Android, İOS ve Windows Phone için marketlerden edinebileceğiniz uygulama, oldukça küçük boyutlarda olmasına karşın fazlasıyla dinamik bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda düşük özelliklerde ki cihazlar için de Facebook Lite sürümünü indirebilir hem daha az yer kaplaması hem de daha az performans tüketmesi için bunu tercih edebilirsiniz.

Facebook Mobil İle Aklınıza Ne Geliyorsa Onu Yapın

Uygulama neredeyse tüm cihazlarla doğru ve performanslı bir şekilde çalışabilmektedir. Gönül rahatlığı ile indirerek her türlü işinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

Hikâye paylaşımından, anlık resimlerinize kadar hatta anında durum güncellemesi video paylaşımı beğeni ve yorumlara kadar normal Facebook özelliklerinin tamamını bu uygulamada bulabilirsiniz.

Facebook Mobil indirmek telefonunuzun performansını etkilemez, aşırı büyük bir alana ihtiyaç duymaz ve sizi mağdur etmez. Tamamen kullanıcı ve telefon dostu olan bu uygulama sayesinde, artık cebinizde akıllı telefonlar daha akıllı olacak ve işlerinizi kolay bir şekilde halledebilmenize olanak tanıyacak.

Özet
Yayınlanma tarihi
Başlık
Facebook mobil indir
Yazının derecesi
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Mobil indir